Informace o produktu

#

GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI

Vůně Gucci Bloom Nettare di Fiori zkoumá záhadnou a intimní povahu ženy, její opravdovost, důvěru a neobvyklost. Vůni bohatého květinového parfému, který se odvíjí od řady Gucci Bloom, umocňuje itenzivní esence Chypre.


PŘÍBĚH PARFÉMU GUCCI BLOOM

První vůně, která byla vyvinuta zcela podle vize Alessandra Micheleho, Gucci Bloom Eau de Parfum, inspirovala myšlenka naprosté opravdovosti, svobody být tím, kým jste.

#

Další vůně Gucci Bloom oslavují elán a rozmanitost těch, kdo se ztotožňují s moderní filosofií společnosti House, a jsou určené lidem, kteří si užívají života a jeho plodů, aby se mohli rozvinout do svého skutečného já.


VŮNĚ

#

Zřetelně květinová vůně vyvolává hlubší dojem ženskosti v lesní, smyslné směsi. První vjemy zázvoru a růže podkresluje jemný, tajemný závan pačuli, pižma a vonokvětky.


DESIGN

Obal vůně Gucci Bloom Nettare di Fiori zdobí rozmarný květinový potisk herbáře v černé barvě a ztělesňuje tak jeho intenzivnější podstatu. Vzor lístků toile de jouy, větvičky třešně a květiny rámuje černý rámeček, a dizajn je použit také na štítku bledě růžové lahvičky vůně.

#

KAMPAŇ

Nová kampaň vůně Gucci Bloom, která se odehrává v tajemném prostředí starověké památky, vypráví příběh čtyř žen žijících v zahradě snů. Hlavními postavami jsou charismatické a okouzlující ženy: Anjelica Huston, Florence Welch, Jodie Turner-Smith a Susie Cave, které se spolu sejdou na snové scéně.

Složení produktu

Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Farnesol, Eugenol, Citral, BHT.