Bvlgari SPLENDIDA TUBEREUSE MYSTIQUE | Parfémovaná voda pro ženy | Marionnaud | Czech Republic |

Informace o produktu

BVLGARI SPLENDIDA TUBEREUSE MYSTIQUE - Parfémovaná voda pro ženy

Vůně Tubereuse Mystique nabízí krémový podpis se zvýrazněným mléčným aspektem, který jí propůjčuje ušlechtilost. Živočišný květinový charakter přispívá k intenzitě vůně, zatímco pudrový aspekt poskytuje vůni smyslný charakter.

Úvodní tóny vůně odhalují návykové ovocné a likérové tóny. Klamně nevinné, snižují obezřetnost ženy. Srdce vůně je unášeno mystickými tóny, tuberóza odhaluje svou odzbrojující sílu. V základu jsou orientální tóny ambry, které halí vůni do syté smyslnosti a návykovosti evokující absolutní nadvládu. Tuberóza je okouzlující květ, sytý a mnohotvárný.

Flakon vůně Splendida Tubereuse Mystique se inspiruje soumrakem, neboli takzvanou modrou hodinkou. Oděn do půlnoční modré, evokuje okamžik, kdy se den přeměňuje na noc a zachycuje poezii této prchavé hodiny. Soumrak je časem tuberózy - tehdy její květ vydává afrodiziakální auru a zahaluje noc do smyslných voňavých tónů. Flakon je ozdobený rostlinnými motivy ztvárněnými geometrickou technikou a tak pouze podtrhne hypnotickou sílu vůně.

Složení vůně:
Hlava: esence davany, poupě černého rybízu
Srdce: noční tuberóza
Základ: vanilka, myrha