Informace o produktu

 Excelentní, přitom diskrétní: nová Trussardi MY NAME vůně objevuje ženskou intimní oblast v komunikativní světě značky TRUSSARDI. Její jméno vyjadřuje identitu každé ženy a její vztah ke světu v křehké rovnováze mezi kolektivním dědictví a osobním odlišením. Je jedinečná a univerzální.

Flakón: harmonický dotek

Trussardi MY NAME flakón je inspirován esencí ženskosti a svádění. Designérem je stejně jako u pánské vůně Trussardi MY LAND Antonio Citterio. Transparentní skleněný flakón s jemně zaoblenými rohy je zvýrazněn sekvencí oválných prvků, které připomínají výrazný tvar loga Trussardi, odráží světlo a zvýrazňují vůni uvnitř. Chrt, historický symbol módy Maison (? Jako Trussardi) je vykreslen zlatě ve středu láhve, zatímco ženské jemné písmo je použito pro název vůně MY NAME.


Balení: Elegantní a minimalistické              
Vůně  Trussardi MY NAME je balena ve vytříbeném materiálu perleťové barvy zdobeného stejnými oválnými prvky jako flakón. Název vůně Trussardi MY NAME a logo Maison jsou součástí balení, které vyjadřuje dokonalost značky Trussardi v italském stylu.


Vůně: Tato vůně je svůdná a  čistá radost zabalená v impulzivní kouzlo. Jemné složení bílé fialky a heliotropu v hlavě vůně, okouzlující směs svůdného šeříku a Arum flower z ní vytváří neodolatelnou vůni. Základ vyzařuje návykovou vůni vanilky, obklopenou pižmem a Ambroxan. S vůní Trussardi MY NAME není lepší doba než dnes být krásnou a oslňující.

Hlava: bílá fialka, heliotrop
Srdce: šeřík, Arum Flower
Základ: pižmo, Ambroxan, vanilka

Parfumér: Aurélien Guichard