Informace o produktu

 


OBJEVTE BOTTEGA VENETA ILLUSIONE

Zpozorní všechny smysly, zastaví čas. Bottega Veneta představuje Illusione, dvě nové vůni pro něho a pro ni.

POZASTAVENÝ OKAMŽIK MEZI SNEM A REALITOU


Bottega Veneta vkráčí do slunečného oparu italského léta, kde čas plyne jinak. Okouzleni Illusione můžete vše.

#BottleGif

 

ILLUSIONE PRO NĚHO


Hlavní distiléři značky Bottega Veneta zachycují pomocí teplého dřeva, citrusu a vetiveru nadčasový půvab enigmatického italského léta. Bottega Veneta vkráčí do slunečného oparu italského léta, kde čas plyne jinak. Okouzleni Illusione můžete vše.

VŮNĚ


Mužné teplo bílého cedarového dřeva a smrku se prolíná s perlivou energií italských citrusů a jemným oparem vetiveru a fazolí tonka pro nenapodobitelný a nadčasový půvab.

#
#BottleGifKROK DO SVĚTA ILLUSIONE


Weit abseits des stressigen Alltags ruht eine in Sonnenlicht getauchte, italienische Villa. Sanfte Sluncem prosvětlená italská vila je na hony vzdálená schonu každodenního života. Mírný vánek otepluje vzduch a čeří hladinu nedalekého bazénu. Čas se na okamžik zastaví; hranice mezi snem a realitou se rozostří.

LÁHEV


Jemně oslnivý tvar láhve ztělesňuje samotnou vůni, kde se architektovnické linie snoubí s abstraktní hrou skla, aby vzdaly hold schopnosti slunce pohrávat si s vodou.

#
#
#

Složení produktu

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, BENZOPHENONE-3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT, EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140).