Informace o produktu

GIORGIO ARMANI - Sì - Toaletní voda pro ženy

Sì emocím

Giorgio Armani vždycky vítal nenucený a dokonalý styl a nadčasový luxus. Oblékal ženy, které znamenaly symbol své doby. Silné, smyslné ženy, které se nebály prožívat život naplno. Jejich spontánnost pak odrážel ve svých ladných, elegantních a úchvatných modelech. Dráždivá hra nahé pleti, která prosvítá lehoučkou látkou, živoucí emoce zachycené ve slunečné radosti zatím poslední kapitoly Sì... To je Sì Eau de Toilette

Sì jasu 

Sì Eau de Toilette znamená luxus, který s sebou nese jednoduchost, a skládá se proto jen z naprosto nezbytných přísad. Vyniká jemnou texturou a svůdností připomínající letmý náhodný dotyk hedvábí na holé pleti. Je to jiskřivá, květinová, chyprová vůně plná kontrastů. 

V tomto mistrovsky vyváženém díle najdeme čirost překvapivého akordu sorbetu z černého rybízu a hrušky, který zvýrazňuje stopa pižmových světlých dřev. Od každé fasety této vůně se odráží jasné světlo, které díky své úchvatné čirosti proniká do ženských srdcí. 

Tato vůně vyniká jemností a schopností vlít do duše osvěžující energii. Otevírá se ovocnými, šťavnatými a svěžími tóny esence z černého rybízu Neo Jungle Blackcurrant EssenceTM* a řízné zelené hrušky. Následuje jiskřivý motiv tří citrusových nót: italské bergamotky, mandarinky a esence neroli v srdci kompozice. Citrusový motiv rozjasňuje kytice frézií a májových růží. Jemné okvětní plátky něžně hladí kůži a otevírají cestu čisté krémové smyslnosti pižma a ambrových dřev. Dotyky živočišné esence Vanilla Pure Jungle EssenceTM* a pačuli zajišťují hloubku a neodolatelnou krásu celé kompozice. 

Sì Eau de Toilette je ztělesněním osobní intimní vůně. Je prchavá, přesto nabízí dost nuancí na to, aby dokázala vytvořit paletu smělých, hravých a neskonale svůdných emocí. 

Sì jednoduchosti 

Charakteristická lahvička Sì ožívá novým jiskřivým jasem. Lesklý uzávěr září světlou tělovou barvou, jako by ho zalévaly paprsky poledního slunce. Jeho organická silueta i tentokrát doslova vyrůstá ze zlatého kroužku. Pod kroužkem vidíme skleněné prisma obklopující jasnou načervenalou tekutinu vůně. Tvary masivní lahvičky vyvolávají jemnou, ale působivou hru průsvitnosti a růžově zabarveného jasu. Dno lemované zlatým proužkem nabízí úchvatnou hru tisíce odlesků. 

Sì jednoduchosti
Sì radosti ze života
Sì nezávislosti

SLOŽENÍ:
Hlava:
bergamot, pomerančový květ, hruška, černý rybíz
Srdce:mango, frézie, růže, jahoda, jasmín
Základ: jantarové tóny, pačuli, pižmo, pižmo