Informace o produktu

#

GUCCI BLOOM ACQUA DI FIORI

Přátelství žen se rychle stává nerozbitným a připraveným obstát v čase, upevněno poutem, které vzniklo díky spontánnosti a radosti z mládí. Vůně Gucci Bloom Acqua di Fiori je svěží a zelená, vytvořená z původní vůně, který oslavuje vitalitu a energičnost mládí a přátelství.


PŘÍBĚH PARFÉMU GUCCI BLOOM

Vůni Gucci Bloom vyvinul Alessandro Michele, který se nechal inspirovat myšlenkou naprosté opravdovosti vzkvétající v duchu odlišnosti.

#

Ti, které vůně Bloom osloví, vyznávají postoj, že máte právo být takovým člověkem, jakým chcete být, a nebojí se užívat si života a jeho plodů, aby se mohli rozvinout do svého skutečného já.


VŮNĚ#

Prvním vjemem je intenzivně zelená a svěží harmonie zeleného Galbana a elegantních pupenů černého rybízu. Lahodnou ostrou vůni pupenů rybízu podtrhují jemné pižmové tóny Galbana. Jádrem vůně jsou jasmínové pupeny Gucci Bloom, hranoplod a tuberóza, a teplo a hloubku mu dodává smyslný podtón pižma a santalového dřeva.


DESIGN

Vnější obal vůně Gucci Bloom Acqua di Fiori zrcadlí Gucci Bloom, uvnitř i vně ho zdobí rozmarný květinový potisk herbáře v zelené barvě. Vzor lístků toile de jouy, větvičky třešně a květiny jsou zasazené do černého rámečku, a tento dizajn je použit také na štítku bledě růžové lahvičky.

#

KAMPAŇ

Nová kampaň vůně Gucci Bloom, která se odehrává v tajemném prostředí starověké památky, vypráví příběh čtyř žen žijících v zahradě snů. Hlavními postavami jsou charismatické a okouzlující ženy: Anjelica Huston, Florence Welch, Jodie Turner-Smith a Susie Cave, které se spolu sejdou na snové scéně.

Složení produktu

Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, Citronellol, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydroxycitronellal,Benzyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol,Limonene, BHT, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral.