Informace o produktuHER EAU DE TOILETTE
Uvádíme Her Eau de Toilette, volnomyšlenkářská vůně pro moderní ženy. Vůně rozkvetlé pivoňky, která se mísí s radostnými a šťavnatými vrchními tóny zelené hrušky s jahodami, černým rybízem a růžovým pepřem. Srdce je obohaceno zimolezem, konvalinkou a růží a zjemněno přitažlivým základem z pižma a cedrového dřeva.OLFATIVNÍ TÓNY
VRCHNÍ TÓNY: Zelená hruška
TÓNY SRDCE: Zimolez
ZÁKLADNÍ TÓNY: Pižmo

HER, VOLNOMYŠLENKÁŘSKÁ VŮNĚ PRO MODERNÍ ŽENY
Fran Summers zachytil Mario Sorrenti pro nejnovější kapitolu příběhu Burberry Her. Okouzlená duchem města bruslí a klouže kolem historických památek – střetu tradice a modernosti – a poté vystupuje na vrchol města, aby se na něj podívala z nové perspektivy. Odklon od očekávání. Nový objev. Burberry Her.

MÝTICKÉ ZNOVUOBJEVENÍ MODERNÍ ŽENY
Fran Summers září jako nová tvář značky Burberry Her. Kvintesenciálně britská v srdci, její podmanivá energie, sebevědomí a nenucená individualita ztělesňují ducha kampaně a podstatu moderní ženy Burberry.

Složení produktu

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, OCTOCRYLENE, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C BLUE NO. 1 (CI 42090).