Informace o produktu

HUGO BOSS THE SCENT ABSOLUTE Parfémovaná voda pro muže

Objevte hlubokou intenzitu vůně BOSS The Scent Absolute pro něho. Ostrý zázvor navádí smysly k mocnému akordu ovoce maninky a kořenů mondia, které jsou zahalené do elegantního vetiveru, a dohromady vytvářejí zcela neodolatelnou vůni.

Ostré stimulující vrchní tóny zázvoru jsou svůdné a neodolatelně vtahují smysly do afrodiziakálního jádra parfému: hypnotické směsi návykové rumové sladkosti ovoce maninky a smyslnosti kořenů mondia. Vetiver vnáší do nízkých tónů parfému kouřovou, mužnou eleganci, která po zaschnutí na kůži vyzařuje svůdnou vůni.

BOSS The Scent Absolute for Him nabízí bohatší a intenzivnější interpretaci původní pánské vůně BOSS The Scent. Jeho základní ingredience - stimulující zázvor a exotické ovoce Maninka - se kombinují se vzrušující sílou kořenů Mondia a elegancí Vetiveru, aby vytvořily absolutně svůdnou, absolutně návykovou parfémovou vodu.

Složena parfémumérem Brunem Jovanovicem, BOSS The Scent Absolute for Him je sofistikovaná a podmanivá orientální jantarová vůně. Je prezentována ve flakonu vyrobeném z těžkého fasetovaného skla umístěného v kovové kleci pro zachycení a obsazení bohaté intenzity naprosto návykového pánského parfému.