Informace o produktu

BVLGARI MAN WOOD NEROLI - Parfémovaná voda pro muže

Pánská citrusově-květinová vůně,
která je ovládána přírodou a středomořským sluncem, soustředěným kolem noty neroli, s čerstvým citrusovým nádechem zeleného bergamotu a dřevnatě pižmovou základnou z cedru a cypriolu. Impulsem ke vzniku nové pánské BVLGARI MAN WOOD NEROLI je touha vzdát poctu svým středozemním kořenům.


Novinka nás zve na toulky po divokém pobřeží Středozemního moře, kde slaná sprška příboje dopadá skrze sluneční paprsky do korun vzrostlých citrusových stromů. Výsledkem je svěží, jiskřivá a svůdná kaskáda tónů propojující muže s přírodou. Cílem Alberta Morillase bylo přivést nás doprostřed citrusového sadu, kde bychom si utrhli právě dozrálý oranžový plod a za šumění nedalekého moře s rozkoší ochutnali jeho osvěžující sladkou šťávu ještě prohřátou sluncem. Pak došli až ke břehu, opláchli si ruce v mořském příboji a jen tak si na chvíli lehli na vyplavený kmen dřeva, který nás bude příjemně hřát. Pocit „být tady a teď", chvíle uvolnění a štěstí, cítit se jako v ráji – to je přesně to, čeho chtěl Alberto Morillas svou BVLGARI MAN WOOD NEROLI dosáhnout.

rfrf

Nové pánské vůni nechybí ani stylový, mužně hranatý flakón, který je tentokrát pojat v kombinaci kovu a zlaté barvy tak, aby evokoval sluneční záření i sílu propojení divoké přírody s moderním městským životním stylem.

Hlava: bergamot, neroli
Srdce: pomerančové květy, virginský cedr, cypriol
Základ: bílé pižmo, dřevitá ambra, šedá ambra