Informace o produktu

GIORGIO ARMANI AQUA DI GIÒ PROFONDO - Parfémovaná voda pro muže

Objevte novou vůni Acqua di Gio Profondo.

Intenzivní interpretace ikonické vůně Acqua di Giò se vrací k základnímu elementu řady: k hlubinám moře. Vůně kombinuje zelenou mandarinku, bergamot, mořské nóty a dřevité akordy.

Tmavě modrý flakon vzdává holt nejikoničtější barvě mistra Giorgio Armani. Acqua di Gio Profondo je intenzivní interpretací vůně Acqua di Gio. Ztvárňuje moderního muže, který se nebojí ponořit do hlubin své duše. Reprezentuje hodnoty svobody a smyslnosti. S vůní se ponoříte do modrých hlubin moře.

Probuďte své smysly se zelenou mandarinkou a bergamotem doplněnými o mořské nóty. Rozmarýn, levandule a cypriš v srdci vůně připomínají první nádech po vynoření. V základu vůně pak navazují dřevité nóty pačuli, pižma a mořských nót. Modré hlubiny moře jsou zachyceny nejen ve vůni samotné, ale i v elegantním tmavě modrém flakónu.

Složení vůně:
Hlava: bergamot, mořské tóny, zelená mandarinka
Srdce: rozmarýn, levandule, cypřiš
Základ: ambra, pačuli, pižmo

Složení produktu

ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, CITRAL, COUMARIN, BENZYL BENZOATE, CINNAMYL ALCOHOL, FARNESOL,

hodnocení zákazníků

přehled hodnocení

5
0 %
4
0 %
3
100 %
2
0 %
1
0 %

průměrné hodnocení

3.0

Parfemovaná voda měla být zdarma dárkově zabalená, ale nebyla

Parfemovaná voda měla být zdarma dárkově zabalená, ale nebyla

07 Dub 2022