Informace o produktuBAD BOY Le Parfum přetváří ikonickou vůni BAD BOY do nové, elektrizující podoby, která je odvážnější než kdykoliv předtím. Nesmlouvavá, autentická a tajemná, tato vůně je ztělesněním duality moderního muže s překvapivou kombinací konopí a hřejivé, svůdné kůže. BAD BOY Le Parfum je vrcholem nekonformní náročnosti a je důkazem toho, že pravidla jsou od toho, aby byla porušována.  
BAD BOY Le Parfum přináší odvážný čichový zážitek. Energizující vrchní nóty grapefruitu a elektrizujícího konopí vedou ke kořeněným tónům černého pepře a pelargónie. Základ odhaluje poslední překvapení - hřejivé, smyslně kožené a dřevité tóny vetiveru.Odvážný a přitažlivý BAD BOY svádí a podmaňuje rychlostí blesku. Oslava nové mužnosti je ódu na vzpurné muže, kteří se odváží jít vlastní cestou a bojují za své zásady. BAD BOY postavený na protikladech kontrastuje se světlými a tmavými prvky a vyjadřuje dualitu moderního muže. ​

Složení produktu

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, CINNAMAL, EUGENOL.