Informace o produktu

#

Nová kapitola ikonických vůní Gucci Guilty se vyžívá v ideji skutečně osvobozené ženy. V novém mocném symbolu #ForeverGuilty jasně vyzařuje moderní projev sebejistoty a neohroženosti.

KAMPAŇ

#ForeverGuilty představuje příběh dvou jedinců, kteří žijí zcela osvobozeni od životních očekávání, jejich propojení je přirozené a zároveň šílené a excentrické. Cenami ověnčený herec a muzikant Jared Leto se vrací ke Gucci Guilty, tentokrát v doprovodu Lana Del Rey. Oba jsou zcela individuální, ale přirozeně splývají v různých prostředích. Při svých návštěvách ikonických hollywoodských památek a kvintesenciálních amerických míst jsou nenápadně sledováni objektivem Glena Luchforda.

#
#

VŮNĚ

Gucci Guilty Pour Homme se odkloňuje od tradiční pánské vůně a ženské smyslné srdce pomerančovníku zintenzivňují svůdné tóny francouzské levandule a pačuli.

#DESIGN

Metalická láhev a víčko Gucci Guilty Pour Homme ladí s teplým fialově-šedým odstínem vůně. Černý a matně slonovinový obal je zvýrazněn stříbrným logem propletených G, které jsou pro značku typické.