Informace o produktu

YVES SAINT LAURENT Y - Toaletní voda pro muže

Y
, nová pánská vůně od Yves Saint Laurent, všechny tyto hodnoty ztělesňuje. Y není příběhem muže, nýbrž celé generace… generace kreativních mužů, kteří se nebáli jít tam, kam je touha vedla, a šlapat si svou vlastní cestu. Skrz inspiraci, přes tvrdou dřinu a spolupráci, k dosažení cíle a úspěchu.

Ostře řezaná lahvička působí minimalisticky, vyniká však jedinečným kreativním rukopisem v podobě geometrického zářezu ve tvaru písmene y.

Samotná tekutina uvnitř představuje komplexní soubor vlastností muže y: je čistá a jasná ve vrchních tónech, ale silná a smyslná v srdci a spodních tónech. Nejprve se představí klasické bílé tričko, které je zastoupeno svěžími tóny bílých aldehydů, bergamotky a zázvoru. Potom přijde na řadu absolut z kakostu, který díky novému procesu extrakce zaznamenal olfaktorický posun. Ve spodních tónech se zase autor pokusil olfaktoricky parafrázovat eleganci perfektně střiženého černého saka. Pomohl si jemnými tóny balzámové jedleambrovým akordem a kadidlem. Nekonečná elegance, rafinovanost a energie mládí, na vás dýchnou při každém přivonění.

Y,
 coby světlá a zároveň temná fougerová kompozice, představuje vůni svobody. Je to vůně, která vás nutí k úsilí a touze.

Složení vůně:
HLAVA: aldehydy, bergamot, zázvor
SRDCE: geránium, lístky fialky, šalvěj
ZÁKLAD: cedr, jedle, kadidlo, pižmo, pravá ambra

hodnocení zákazníků

přehled hodnocení

5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %

průměrné hodnocení

5.0

Vše v pořádku, nemám žádnou výtku.

Vše v pořádku, nemám žádnou výtku.

22 Pro 2021