Sisley-Kompletní péče o okolí očí a rtů proti stárnutí-3473311510112-L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE EYE AND LIP CONTOUR CREAM

SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE EYE AND LIP CONTOUR CREAM - Kompletní péče o okolí očí a rtů proti stárnutí

Životní tempo každého z nás, každodenní stres, vystavování se na slunci… Tyto behaviorální faktory mají přímý dopad na křehké partie na obličeji. Sisley poskytuje skutečně kompletní řešení tím, že bojuje proti viditelným příznakům spojeným s třemi typy stárnutí: genetickým a environmentálním stárnutím, ale také nyní spojenými s osobním životním stylem.

PROTIVRÁSKOVÉ A ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINKY

Persijský akát a extrakt z lindery, kombinované s kvasnicemi a sojovými proteiny, přispívají k obnovení očních kontur a eliminaci vrásek a jemných čar pro viditelně čerstvý a mladší vzhled. Tento vzorec, obohacený o extrakt ze sojových peptidů, podporuje horní víčka očí, které vypadají nově definované a širší, jako by se otevřely.
Vertikální linie nad rty, oblast zvláště ovlivněná faktory chování (kouření, slunce atd.), jsou viditelně hladší.

ÚČINKY PROTI OTOKŮM A TMAVÝM KRUHŮM

Kombinace odborných účinných ingrediencí na bázi rostlin, včetně extraktu z atlasu cedru a extraktu z fermentovaného granátového jablka, pomáhá zesvětlit modré a hnědé zbarvení tmavých kruhů: oči vypadají viditelně jasněji. A také extrakt z mučenky pracuje na snížení otoku.
Okamžité výsledky (hydratace, oči vypadají odpočatě a jasněji) a dlouhodobé výsledky (vrásky jsou viditelně hladší, pleť je zpevněna, tmavé kruhy a otoky se zmenšují a oči se otevírají).
Tolerance testována v dermatologických a oftalmologických podmínkách. Formulováno bez esenciálních olejů. Vhodné pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček.

VÝSLEDEK
OKAMŽITĚ
• Oční kontury jsou hydratované.
• Jemné linky jsou zesvětlené, oči vypadají odpočatě a projasněně.
• Okamžitý svěží efekt.

DEN PO DNI
• Vrásky a jemné linky jsou viditelně jemnější.
• Pleť je pevnější.
• Otoky jsou redukovány a tmavé kruhy jsou eliminovány.
• Kontury rtů jsou předělané a více definované.
Oči jsou do široka otevřené.

APLIKACE
Aplikujte na pleť ráno a večer na kontury očí, oční víčka a plochy v okolí rtů.