Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Estee Lauder ADVANCED NIGHT REPAIR Noční regenerační sérum

  • 30 ML
  • 50 ML
30 ML
Kód 00031717

2 199 Kč 2199.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

2 999 Kč 2999.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Omlaďte svou pleť, zatímco spíte! Luxusní Estée Lauder Advanced Night Repair noční sérum proti vráskám redukuje známky stárnutí pleti. Účinnost séra byla testována a mnohokrát prokázána. Speciální složení eliminuje známky stárnutí a díky inovativní technologii je precizní a přesnou obnovou pro vaši pleť. Viditelně vyhlazuje vrásky a zanechává ji hydratovanou a na dotek jemnou. Pleť je zářivá, mladistvá a posílená. Sérum zároveň efektivně sjednocuje tón pleti a přispívá k jejímu zklidnění. 

Estée Lauder Advanced Night Repair noční sérum proti vráskám obsahuje revoluční technologii Chronolux™, která redukuje a předchází vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová poskytuje pleti hloubkovou hydrataci a dlouhodobě v ní uzamyká vlhkost. Sérum je neparfemované, dermatologicky i oftalmologicky testované. Probuďte se s ještě krásnější, mladší pletí každé ráno!

Účinky: eliminuje vrásky a předchází jejich vzniku, omlazuje pleť, hloubkově hydratuje a uzamyká vlhkost, zklidňuje, sjednocuje tón pleti

Složení:
echnologie Chronolux™ - redukuje drobné linky a vrásky
kyselina hyaluronová - hydratuje pleť

Typ pleti: Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat: Pomocí kapátka aplikujte na pleť několik kapek před použitím krému. Jemně rozetřete v oblasti obličeje a krku.