Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
Kód 00036454

1 899 Kč 1899.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Úžasné rozjasňující sérum Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl odstraňuje známky únavy v oblasti očního okolí a velmi účinným způsobem rychle redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima.
Oční koncentrát tohoto unikátního séra obnovuje krásu vašich očí, která se vytrácí působením každodenního stresu a únavy. Stresující faktory se na stavu vaší pleti podílejí více, než jste ochotná si připustit. Kruhy a otoky pod očima, povadlá pleť a mdlá barva pleti mohou spadat právě do kategorie stresových příznaků, proti nimž sérum tak účinně bojuje. 
Rozjasňující oční koncentrát je vybaven revolučním masážním aplikátorem ve tvaru perly, díky němuž se dobře nanáší a proniká i do obtížně přístupných zákoutí oka. Přípravek Lancôme Génifique Yeux Light-Pearl dodá vašim očím dokonale odpočatý vzhled, příjemně masíruje unavené a citlivé oční kontury, výrazně rozjasňuje oční okolí a celkově dlouhodobě vyhlazuje pleť.
Sérum má příjemnou nemastnou texturu, která se dobře nanáší. Po aplikaci tohoto hýčkajícího séra se budou vaše oči i vy cítit odpočaté a svěží. Vaše oční okolí bude zdravě zářivé a přirozeně krásné.

Účinky: 

redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima
zmírňuje a eliminuje příznaky únavy a stresu
rozjasňuje oční okolí
příjemně masíruje oční okolí
vyhlazuje pleť
A
dodává očím odpočatý vzhled

Složení: Génifique – aktivátor mládí, podporuje produkci proteinů a aktivitu genů, které tyto proteiny vytvářejí

Typ pleti: Sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Je dermatologicky i oftalmologicky testováno, je vhodné i pro citlivou pleť.

Jak aplikovat: Koncentrované sérum naneste na oční okolí a pomocí aplikátoru ho jemnými krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Proces opakujte podle potřeby, ideálně alespoň jedenkrát denně.