Informace o produktu

SISLEY - Black Rose Skin Infusion - Dárková sada
Luxusní sada péče o pleť obsahuje:

- Black Rose Skin Infusion Cream 50 ml Denní rozjasňující péče o pleť
- Black Rose Cream Mask 10 ml Pleťová maska
- Eye and Lip Contour Mask 2m Maska na oční kontury a kontury rtů

Black Rose Skin Infusion Cream je dokonalou denní péčí pro načechranou a prozářenou pleť. Je založena na třech základních prvcích řady z černé růže pro větší účinky a požitek: 
- jedinečná smyslová textura, 
- jemná a návyková vůně, 
- okamžitý a dlouhodobý mladistvý efekt

1. Obnovuje pružnost pleti 
Výtažek z kalichu mochyně židovské s dvojitým vyplňujícím účinkem v epidermis a dermis*, je kombinován s výtažkem z mořské řasy padina pavonica, který posiluje hydrické vrstvy kůže pro nadýchanou pleť.

2. Podporuje jas a prozářenost pleti 
Vodní výtažek z černé růže okamžitě vyhlazuje strukturu pleti a zlepšuje odraz světla. Toto působení je doplněno výtažkem květů z ibišku a zvyšuje zářivost pleti. Výtažek z alpské růže je bohatý na silné oxidanty a bojuje proti unavené pleti.

Mimořádně smyslová aplikace: hedvábná textura, která přechází do mikro kapiček vody a proniká do srdce epidermis. Hydratovaná pleť je naplněná vhkostí a vypadá mladě. Kombinace olejového extraktu z černé růže, májové růže a bambuckého a lničkového oleje, zanechává pleť jemnou, přináší okamžitý pocit svěžesti a dlouhotrvající komfort.

Voňavé ingredience podněcují čichové vjemy z řady péče o pleť s černou růží - esenciální oleje z růže, magnolie a muškátu

- probouzí smysly a poskytují okamžitý pocit pohody.

Tolerance je testovaná pod dermatologickým dohledem. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Nekomedogenní.

*testováno in vitro

VÝSLEDEK:

OKAMŽITĚ - Intenzivně hydratované pleť je naplněná vlhkostí. Je viditelně načechraná a vyhlazená. Jeví se jako odpočatá a více zářivá.
DEN PO DNI - Péče o pleť pomáhá obnovit elastičnost a vzhled mladé pleti. Pleť je zářivější a svěžejší. Pleť znovu získá vitalitu a “dýchá” mladistvostí.

TIPY PRO POUŽITÍ Aplikujte na obličeja a krk, ráno a večer. Pro pleť, která se necítí komfortně, aplikujte jednou denně jako první, pár kapek oleje z černé růže.