Informace o produktu

 

UNIKÁTNÍ SOUČINNOST: MANÓZA & BUNĚČNÝ ROZTOK ČISTÉHO EXTRAKTU Z TERMÁLNÍHO PLANKTONU 

Vědci našich laboratoří provedli unikátní studii, která dokazuje mimořádnou účinnost manózy a buněčného roztoku čistého extraktu z termálního planktonu. Demonstrovali také obrovský efekt, jakým tyto látky působí na zvyšování kvality pleti, pokud se spojí*.

Tento výzkum dokazuje,* že:

• má manóza obrovský efekt na 3 nové indikátory (Klaudin-1, Desmoglein-1, Desmokolin)

• buněčný roztok čistého extraktu z termálního planktonu také výrazně působí na 3 nové indikátory (Okludin, Klaudin-1, Desmoglein-1)

• směs těchto látek se vyznačuje výrazným součinným efektem na okluzivní expresi, což je klíčový indikátor soudrž- nosti kůže, který hraje roli i v udržování vlhkosti pokožky

Poznámka: Těsné spoje jsou de facto makromolekulární spoje složené z  membrány a  proteinů, které jsou zásadní pro soudržnost buněk a zajišťují „napětí vody“ v rohové vrstvě.

DEEP SERUM: ZVYŠUJE AFINITU PLETI

Hned po čištění pleti znamená Aquasource Deep Serum první krok hydratujícího procesu s Aquasource. Jeho mimořádně lehká struktura se rychle vstřebává a zajišťuje hloubkovou hydrataci. Připravuje pleť pro povrchovou hydrataci pomocí Aquasource gel-cream. Aquasource Deep Serum dokáže také zvýšit afinitu pokožky a připravit ji tak pro použití dalších přípravků péče o pleť. TEST ÚHLU KAPKY Náš „test kapky“ (zcela nová metoda) dokazuje, že Deep Serum umí zvýšit afinitu pleti a připravit ji tak pro použití s dalšími přípravky péče o pleť až o 25%. 

VÝSLEDKY NÁSTROJOVÝCH MĚŘENÍ:

ÚROVEŇ HYDRATACE BĚHEM 24 HODIN*: 

  • Po čtyřech hodinách: +33.4%
  • Po osmi hodinách: +30.8%
  • Po čtyřiadvaceti hodinách: +12.8%

MĚŘENÍ TRANSEPIDERMÁLNÍ ZTRÁTY VODY (TEWL): -25.9%* *

Nástrojové měření, 24 žen.

VYHODNOCENÍ BARVY A ZESVĚTLENÍ PLETI**: Unikátní test za využití metody C.L.B.T. (kde jednotlivá písmena zastupují anglická slova pro barvu, světlost, zářivost a průsvitnost) dokázal, že pleť zesvětlá hned po aplikaci, a že se průsvitnost a jas zvýší už po týdnu používání. Dochází také k zesvětlení žlutých a olivových odstínů pleti, čímž se na pohled zvýší její zářivost a sníží míra zažloutnutí. **Nástrojové měření, 26 Asiatek, aplikace dvakrát denně .

VLASTNÍ POZOROVÁNÍ***: ***Vlastní pozorování, 79 Asiatek, 4 týdny. Pleť je hloubkově a intenzivně hydratována podle 92% žen Pleť je pružnější podle 95% žen Pleť je na pohled víc rozzářená zevnitř podle 90% žen Pleť je na pohled jasnější podle 94% žen Pleť působí zdravěji a odpočatěji zevnitř podle 94% žen Struktura pleti je na pohled jemnější podle 91% žen Pleť má na pohled zdravější barvu a jas podle 92% žen

ZLEPŠOVÁNÍ PÉČE O PLEŤ, OKAMŽITÁ ÚČINNOST*** S Aquasource Deep serum + Aquasource Gel (oproti samotnému Aquasource Gel) Pleť je na pohled hydratovanější podle 80% žen ****Nástrojové měření, 41 žen – výsledky vlastního pozorování