Informace o produktu

Intenzivně regenerační krém, který se zaměřuje na specifické potřeby vyčerpané pokožky a oživuje a posiluje pleť. Produkt je zapouzdřený do malých perlových kapsliček, díky čemuž si uchovává svoji regenerační sílu. Během pouhých 7 dní používání, je pokožka oživená, svěžejší a prozářená. Postupně se obnovuje její přirozený jas.

Ingredience:
Med z ostrova Ouessant
Ostrov Ouessant je biosférická rezervace UNESCO s ekosystémem, který je bez parazitů a je chráněn před pesticidy. Na tomto ostrově produkuje Černá včela med bezkonkurenční čistoty a s výjimečnými vlastnostmi. Je bohatý na aminokyseliny, stopové prvky a vysoký obsah fruktosy. Tento med nabízí základní složky, které jsou životně důležité v revitalizačním procesu kožní tkáně.
Guerlain Exclusive Royal Jelly
Včelí kašička je nejcennější látka, kterou včely vyrábějí. Je vyhrazen výhradně k výživě včel královen a nabízí také královskou výživu pro kůži. Guerlain vyvinul vlastní Exclusive Royal Jelly, aby zaručil jeho kvalitu a čistotu. Tato královská včelí kašička je bohatá na výjimečné živiny a je přirozeným zdrojem sacharidů, bílkovin, lipidů a vitaminů. Vyrábí se v chráněném prostředí a nabízí výjimečné výhody pro pokožku.

Použití:
Naneste ráno a večer, před sérem nebo olejem.