Informace o produktu

BIOVÈNE - Snail Renewal Serum - Obnovující šnečí sérum

Vyváženou harmonii mezi přírodou a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. Všechny přípravky z dílny této značky jsou bez obsahu parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, triclosanů, laurysulfátu sodného, dimethiconů a lepku. Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech.

Obnovující šnečí sérum obsahuje vysoce hydratační a liftingové složky, které působí na obnovu pružnosti pleti.  Sérum redukuje poškození tkání a zvyšuje tvorbu nových kožních buněk. Pokožka působí mladistvě, je zářivá a snáze se regeneruje.
Obnovující šnečí sérum dodává jemné pleti obličeje vysoce hydratační a zpevňující složky, které pomohou obnovit její elasticitu.

Sérum má za cíl rozpustit abnormální tkáň a zvýšit tvorbu nových kožních buněk. Může také pomoci opravit poškozené tkáně. Sérum je bohaté na antioxidanty a protizánětlivé látky, díky kterým získáte kontrolu nad stárnutím pleti.

Výhody šnečího séra pro lidskou pokožku poprvé objevili francouzští farmáři dodávající šneky pro francouzské restaurace. Ti si všimli, jak rychle se jejich pokožka hojí při manipulaci s těmito malými tvory. Po analýze šnečího séra bylo objeveno, že obsahuje dokonalé vyvážení složek včetně kyseliny glykolové, kolagenu, elastinu, alantoinu, vitaminů a minerálů. To vysvětluje, jak rychle jsou šneci schopni regenerovat svou vlastní ulitu i pokožku, a také, jak pokožka farmářů těží z tohoto kontaktu. Je nutno dodat, že v procesu získávání šnečího extraktu nedochází k poškozování šneků.

Jak používat: Vyčištěte pleť od líčidel, omyjte teplou vodou. Prsty vtírejte sérum do pleti a chvilku jemně masírujte. Vyčkejte 5 minut, dokud sérum nezaschne. Poté aplikujte obvyklý hydratační přípravek, nejlépe se sluneční ochranou. Proces opakujte dvakrát denně.

Objem: 30 ml