Informace o produktu

BIOVÈNE - Vitamin C 27% Facial Serum - Omlazující pleťové sérum

Vyváženou harmonii mezi přírodou a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. Všechny přípravky z dílny této značky jsou bez obsahu parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, triclosanů, laurysulfátu sodného, dimethiconů a lepku. Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech.

Podívejte se zblízka na svou pokožku a zamilujte se do ní. S tímto sérem budete mít zdravou pokožku tak, jako nikdy předtím. Poskytne Vám nejvyšší možný čistý obsah vitamínu C, uvidíte jasné výsledky v péči o pleť a celkovou krásu pokožky. Pokud Vás již unavují přibývající vrásky, toto sérum je ideálním řešením.

Sérum podporuje zářivější a mladistvější pleť tím, že neutralizuje volné radikály. Antioxidanty, jako je vitamín C, mohou pomoci s nežádoucími důsledky slunečního záření a nejlépe je aplikovat sérum večer či během noci.

Složky obsažené v séru jsou známé díky jejich zklidňujícím, změkčujícím, prozařujícím a zpevňujícím vlastnostem. Vedle nejvyššího možného obsahu vitamínu C je toto sérum také obohaceno o další vysoce kvalitní složky, jako je kyselina hyaluronová, panthenol, kyselina ferulová a vitamín E. Neobsahuje barviva, parabeny, minerální oleje ani silikon.

Jak používat: Vyčištěte pleť od líčidel, omyjte teplou vodou. Prsty vtírejte sérum do pleti a chvilku jemně masírujte. Vyčkejte 5 minut, dokud sérum nezaschne. Poté aplikujte obvyklý hydratační přípravek, nejlépe se sluneční ochranou. Proces opakujte dvakrát denně.

Objem: 30 ml