Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Orlane ORLANE-SKIN CARE Biomimetická hydratační maska

Kód 00032639

2 199 Kč 2199.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Biomimetická hydratační maska Orlane má účinek léčivých náplastí. Biomimetika zkoumá a napodobuje konstrukci živého organismu. Imitací přirozených mechanismů mladé pleti Orlane jakoby „znovu vytváří“ hydrataci. Intenzivní péče vděčí za svou zázračnou účinnost nové generaci aktivních látek, které obnovují přirozené hydratační mechanismy tam, kde to pleť nejvíce potřebuje. Jedná se o personalizovanou péči přinášející intenzivní omlazující hydrataci.  Její textura okamžitě proniká do pleti a zanechává hydratující film, který velmi rychle a do hloubky dodá pokožce účinné látky. Pleť je hydratovaná, omlazená a zářivá.

 
Použití: aplikujte 1 až 2 krát týdně na obličej. Vyhněte se očním konturám. Nechte působit až do okamžiku, kdy cítíte, že je pleť dobře zásobena aktivními látkami.  Film odstraňte pomocí Oživující pleťové vody.    
 
Program Hydratation-Nutrition (Hydratace a výživa) obnovuje rovnováhu vody buněk. Napojí i tu nejžízivnější pleť. Dehydratovaná pleť vypadá povadle, ztrácí vitalitu a pružnost. Zralá pleť je na dehydrataci více náchylná. Orlane využívá svého objevu aktivní hydratace, který pleti pomáhá díky přínosům vodních rostlin doplňovat si zásoby tekutin dle potřeby.
 
Všechny výrobky kosmetiky Orlane dnes obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje.  Podstatou této kosmetiky je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých  přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. 
 
Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a používá nejnovější technologie.