Informace o produktu

SISLEY - Intensive Dark Spot Corrector - Cílená péče na pigmentové skvrny s lokální aplikací

Působí na velikost a sytost všech pigmentových skvrn*

Velmi účinný produkt s lokální aplikací působící na pigmentové skvrny. Účinek se projeví na velikosti i sytosti všech pigmentových skvrn* bez ohledu na stáří a druh pleti. Obsahuje následující vysoce účinné aktivní složky:
- zesvětlující komplex** patentovaný společností Sisley, s prověřeným zesvětlujícím účinkem na pigmentové skvrny
- extrakt z květu opuncie a kyselinu salicylovou, užívané pro jemné odlupování odumřelých buněk
- přírodně extrahovaný alfa-bisabolol a kyselinu salicylovou, obojí se zklidňujícími účinky na pigmentové skvrny způsobené nedokonalostmi pleti

Po 4 týdnech se pigmentové skvrny způsobené stárnutím, slunečním zářením či nedokonalostmi pleti zesvětlí. Působení na pleť je rovnoměrné.
*způsobené stárnutím, slunečním zářením či nedokonalostmi pleti
**patentové řízení probíháVýsledek:
Celkové působení na vzhled pigmentových skvrn: produkt znatelně zmenšuje velikost a intenzitu pigmentových skvrn již po 4 týdnech. Zesvětluje pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením či stárnutím, ale také nedokonalostmi pokožky. Působení na pleť je rovnoměrné. Uvedené výsledky lze zvýraznit prodlouženým užíváním po dobu 2 až 3 měsíců. Aby se neobjevily nové pigmentové skvrny, je nezbytné používat vysoký stupeň ochrany proti slunečnímu záření.

Aplikace:
Ráno a večer aplikujte lokálně na pigmentové skvrny na obličeji, krku, dekoltu a rukách. Tuto aplikaci provádějte po čistění pleti a před aplikací dalších prostředků denní péče o pleť.
1. jemně stiskněte tělo lahvičky těsně pod kuličkovou hlavicí a vymáčkněte asi 2 kapky přípravku
2. aplikujte přímo na všechny pigmentové skvrny, které budete ošetřovat
3. masírujte kuličkovou hlavicí a dokončete aplikaci konečkem prstu

Objem: 7 ml