Informace o produktu

SISLEY - Black Rose Precious Face Oil - Suchý pleťový olej

Pleťové sérum SISLEY Botanical D-TOX Detoxifying Night Treatment je speciální kosmetický přípravek, který se používá jako měsíční detoxikační noční kúra pro všechny typy unavené pleti. V noci je nejpříznivější doba pro regeneraci kožních buněk a oživení pleti. Posilující sérum obnovuje pružnost a pevnost pleti po celou dobu spánku, zregeneruje jí, rozjasní a celkově omladí. Chrání pleť před vlivem stresu a dokonale jí detoxikuje.

Vysoce koncentrované složení z rostlinných výtažků, ošetřuje pleť komplexním způsobem ve třech úrovních procesu detoxikace pleti. Extrakt z rýže podporuje buněčnou detoxikaci, extrakt z obilí stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti před stresem a extrakt z ginkgo biloby s výtažkem z rozmarýnu a chmelu, pleť posilují. Éterické oleje dodávají séru jemnou parfemaci, aby noční relaxace byla co nejpříjemnější.

Po pravidelném měsíčním užívání tohoto séra se vaše pleť dlouhodobě rozzáří, zmizí známky únavy pleti, pleť bude hydratovaná, svěží a bude mít mladistvý vzhled. Přípravek je nekomedogenní, nezatěžuje pleť a neucpává póry. Hýčkejte svou pleť luxusním přípravkem, aby byla odpočatá, zdravá a přirozeně krásná!

Aktivní látky:
- extrakt z rýže podporuje buněčnou detoxikaci
- extrakt z obilí stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti před stresem
- extrakt z ginkgo biloby s výtažkem z rozmarýnu a chmelu pleť posilují éterické oleje dodávají séru jemnou parfemaci

Typ pleti:
Pro všechny typy unavené pleti.

Použití:
Nanášejte každý večer na čistou pleť. Používá se pouze na noc jeden měsíc 1x za čtvrt roku.

Objem: 30 ml