Informace o produktu

Pro zdravý a čistý vzhled mastné a smíšené zralé pleti. Extrémní dlouhodobé zmatnění po celý den!

 
Hydratační zmatňující krém zmatňuje a tonizuje zralou smíšenou a mastnou pleť. Kontroluje přebytečnou produkci kožního mazu a napomáhá tak pleti opět najít rovnováhu mezi obsahem vody a lipidů. Zajišťuje extrémní dlouhodobé zmatnění během celého dne pomocí exkluzivního regulačního komplexu Orlane. Pleť bude čistá a zdravá. Její odstín bude rozjasněný a jednotný. Je ideální jako podklad pod make-up, který potom velmi dobře drží.
 
Použití: aplikujte ráno a večer po regulační čistící péči. Jemnou masáží rozetřete na celý obličej a krk.
 
Program Purete na smíšenou a mastnou zralou pleť je speciálně vyvinut pro boj s nerovnováhou pleti. Převychovává mastnou pleť, kterou viditelně ozdraví, zmatní a vyčistí. Zároveň slouží jako prevence proti ochabování pleti. Barva pleti je matná a rozjasněná. Pleť je na povrchu jemná, pevná a pružná. Všechny kosmetické produkty Purete obsahují jedinečný komplex regulující tvorbu mazu. Komplex obsahuje také rostlinný výtažek z choroše, jenž má vyrovnávací, čistící a tonizační účinky.
 
Všechny výrobky kosmetiky Orlane dnes obsahuje proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje.  Podstatou této kosmetiky je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých  přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. 
 
Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a používá nejnovější technologie.