Informace o produktu

THALGO Kolagenový oční roll-on proti otokům, kruhům a vráskám 25+

Kolagenový roll-on produkt od značky Thalgo na oční okolí Collagen Eye Roll-on Thalgo je určen všem, kdo bojuje proti vzniku otoků, tmavých kruhů a linek kolem očí. Probuďte krásu svých očí. Masážní hlava se třemi kovovými kuličkami společně s koncentrátem intenzivně bojuje proti těmto problémům a skvěle vyhlazuje oční kontury. Perfektní SOS pomocník na cesty.

Obsahuje přírodní Mořský kolagen®, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a linky a podporuje regeneraci buněk. Obsahuje i kofein s kontrolovaným uvolňováním po celých 24 hodin, který pomáhá redukovat otékání zapříčiněné tekutinami a tukem. Kvasnicový extrakt redukuje vznik tmavých kruhů pod očima tím, že zlepšuje strukturu a sílu krevních kapilár v oblasti očí.

Použití:
Používejte ráno a večer na pleť očního okolí. Nanášejte směrem od vnitřních k vnějším koutkům očí. Poté od spánků k čelní kosti. Zbývajícímu koncentrátu pomozte jemným vklepáváním se vstřebat. Účinky produktu se zachovají, pokud jej budete uchovávat v lednici. Můžete jej používat kdykoli během dne dle potřeby (i na make-up). Okamžitě zmírní důsledky únavy a váš pohled se znovu rozzáří.

Objem:
15 ml.