Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Orlane ORLANE-SKIN CARE Péče na unavené oční kontury

Kód 00032632

2 399 Kč 2399.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

Pro dokonale mladistvý pohled! Technologie pro opravdu biologický odpočinek, proti kruhům a otokům očních kontur.

 
Krém na unavené oční kontury má příjemnou gelovou texturu. Obsahuje výtažky z bílé lilie pro odvodnění. Uvolňuje, zjemňuje citlivou oblast okolo očí a odstraňuje kruhy a otoky. Speciálně koncipovaná péče k zajištění opravdového biologického odpočinku oblasti očních partií. Vaše oční kontury budou odpočinuté a viditelně omlazené. Je vhodný pro všechny typy pleti i pro ty nejcitlivější. Vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.
 
Použití: ráno a večer na dokonale odlíčenou pleť.
 
Regenerační program na unavenou pleť Anti-fatigue Absolu s energetickým komplexem Energesium® je hloubkovou odpočinkovou kúrou pro vaši pleť. Převychová vaši pleť a pomůže jí obnovit její přirozené mechanismy. Denní produkty obsahují Energetický komplex Energesium®, který okamžitě obnovuje a znásobuje energii pleti. Dodává ji buňkám průběžně během celého dne. Noční produkty obsahují Rýžovosojový komplex® Orlane, který stimuluje sirtuin („protein dlouhověkosti“) prodlužující délku života buněk a jejich dobu obnovy.
 
Všechny výrobky kosmetiky Orlane dnes obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje.  Podstatou této kosmetiky je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých  přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. 
 
Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a používá nejnovější technologie.