Informace o produktu

Advanced Génifique je navržen tak, aby regeneroval a aktivoval deset klíčových vizuálních a hmatatelných znaků mládí v průběhu celého dne i noci. Již s prvními kapkami vypadá pokožka hladší, pružnější a zářivější.

Velmi účinné a příjemné pleťové sérum Lancôme Advanced Génifique Youth Activator kapku po kapce vdechuje vaší pleti nový život a mladistvý vzhled. Toto sérum luxusní značky Lancôme napomáhá působit proti všem příznakům stárnutí vaší pleti, jako jsou například mimické vrásky, otoky pod očima, tmavé kruhy a pigmentové skvrny. Sérum díky patentované složce „aktivátor mládí“ zanechává vaši pleť rozjasněnou, pevnou a vypjatou.
Sérum má jemnou fluidní texturu, která se dobře nanáší a výborně vstřebává. Sérum reaktivuje geny a pozitivně stimuluje tvorbu proteinů, které jsou důležité pro pevnost pleti.
Přípravek Advanced Génifique obnovuje mladistvý vzhled pleti a vykazuje viditelné výsledky již po pár dnech používání. Sérum napravuje poškozené buňky v pleti a navrací jí tím její svěžest a vitalitu.
Vaše pleť získává zpět svou sametovou a hebkou strukturu a nádherný přirozený sjednocený tón. Sérum je dermatologicky testováno.

Účinky:  redukuje známky stárnutí, navrací elastičnost a pevnost, prodlužuje mladistvý vzhled pleti, dobře se vstřebává, napravuje poškozené buňky, zanechává pleť sametově hebkou

Složení: Pro-xylane, Bio-network TM, vigna – omlazuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí pleti

Typ pleti: Koncentrované sérum je vhodné pro normální typ zralé pleti.

Aplikace: Sérum nanášejte každé ráno i večer. Do dlaní nakapejte jednu až dvě kapky, rozehřejte a jemně nanášejte na obličej a krk. Poté aplikujte běžnou denní nebo noční péči.