Informace o produktu

Sérum B21 Extraordinaire pro restart mládí Orlane viditelně redukuje všechny projevy stárnutí: vrásky, linky, ochablost, stařecké skvrny, zabarvení, nedostatek jasu… Resetuje buňky, a tím eliminuje hlavní poruchy špatného fungování, které jsou jako rez na kovu. Obnovuje energii buněk a mechanismus jejich mládí. Zvyšuje hustotu pleti.  Lze použít jako preventivní kúru v každém věku a pro každý typ pleti. Podporuje účinnost dalších pečujících produktů. Má sametovou texturu, jemnou jako krém, účinnou jako sérum a lehkou jako fluidum.
 
Hlavní aktivní látky: Youth Reset® komplex působí v synergii na hlavní projevy stárnutí. Umožňuje pleti, aby se sama napravovala, a dává buňkám více času na regeneraci, čímž jim zajišťuje dlouhý život. Posouvá buněčné hodiny zpět. 21 aminokyselin z kmenových buněk Světlého irisu pomáhá obnovit hustotu, zjemnit a ozdravit pleť. Navrací mladistvý vzhled.
 
Použití: aplikuje se jako kúra, a to vždy buď samostatně nebo pod sérum a/ nebo krém. Lze aplikovat v blízkosti očního okolí a vyhlazovat tak vějířkovité vrásky kolem očí.
 
Všechny výrobky kosmetiky Orlane dnes obsahují proslulý patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, který regeneruje, stimuluje buněčnou energii, zpevňuje a hydratuje.  Podstatou této kosmetiky je dodat pleti energii, kterou potřebuje k zajištění svých  přirozených funkcí. Tento rostlinný komplex dodává buňkám pleti vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. 
 
Orlane je průkopníkem v péči proti stárnutí. Při výrobě se vždy inspiruje lékařskými objevy a používá nejnovější technologie.