Sdílet tento výrobek s kamarádem/kamarádkou
  • Sisley L'INTEGRAL ANTI-AGE SERUM CONCENTRE FERMETE Účinné zpevňující sérum proti stárnutí pleti

30 ML 30 ML
Kód 00044164

10 999 Kč 10999.0 CZK

Členové


vč. DPH, nezahrnuje náklady na dopravu

#
Postupem let ztrácí obličej na pevnosti a plastičnosti. Lícní kosti nejsou tak kypré a kontury obličeje ochabují. Po uvedení Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge jdou Výzkumné laboratoře Sisley ještě dále v inovaci a zaměřují se na behaviorální stárnutí. Pro návrat k tonusu pleti jako v mládí a přelstění gravitace vytvořily Sisleya L'Intégral Anti-Age Serum Concentré Fermeté.

1/ Probuzení schopnosti zpevnění pleti
Kromě nevyhnutelných důsledků stárnutí, má přímý vliv na správnou funkci elastinu, garanta pružnosti pokožky, i způsob života. Extrakt z majoránky zahradní, nová aktivní ingredience Sisley, probouzí a obnovuje schopnost pleti zpevnit se.
Pleť je pevnější, hutnější a posílená.

#
#

2/ Vypnutí pleti
Ztráta pevnosti není jen otiskem ubíhajícího času, ale je výsledkem ochabujících sil, jež vypínají pleť. Rostlinný komplex Pro-Firm 7, nevídaný komplex 7 mocných extraktů rostlinného původu, působí do hloubky, aby znovu vytvořil pnutí ve všech vrstvách pokožky.
→ Sérum Sisleÿa l'Intégral Anti-Age Concentré Fermeté je opravdový pleťový architekt, který znovu aktivuje síly vypínající pleť. Obličej je opět pevný a má kontury jako v mládí.