Informace o produktu

Vysoce ženský přípravek Sisley pro péči o pleť Phytobuste + décoleté je globální ošetření péče o pleť, které kombinuje okamžité účinky s dlouhodobými výsledky. Kombinace tónování a zpevnění díky aktivním složkám, vyhlazuje dekolt a zlepšuje tón, pevnost a pružnost pokožky. Pozvedne poprsí. Komplexní a úplné, toto nové složení spojuje složky pečující o pleť, které pracují na třech úrovních viditelně obnovit tuto delikátní část ženského těla.

1. Pozvednutý dekolt je hladký a více posílený díky okamžitému zpevňujícímu effektu Phytobuse+ decollete obsahující výtažek z ovsa. Decolt je hladký a pleť pevnější v několika minutách.
2. Poprsí je více vytvarované a krásnější, díky dlouhotrvajícímu zpevňujícímu efektu. V srdci vzorce nového Phytobuste + décolleté: nový zpevňující fytokomplex.
3. Kůže, která je hedvábná a sametová, lépe hydratovanou, lépe živená. Pro posílení mimořádně jemné a suché kůže na poprsí a perfektní výkon Phytobuste + décolleté, formule obsahuje hydratační a výživné aktivní složky: bambucké máslo, regenerační složky s výživnými vlastnostmi; Slunečnicový olej, bohatý na kyselinu olejovou (omega 9) vyživuje, zjemňuje a revitalizuje pleť; a glycerin rostlinného původu pro hydrataci.

50 ml