Informace o produktu

BIOVÈNE DETOX AMPOULE - Detoxikační ampule

Jednorázová multifunkční ampule Biovène Detox posiluje, regeneruje a revitalizuje pleť

Zvyšuje schopnost pokožky bojovat proti škodlivým účinkům znečištění. Minimalizuje póry pokožky a udržuje ji hydratovanou. Chrání pleť před nečistotami, přebytečným mazem a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Podporuje obnovu buněk pro hladkou a bezchybnou pleť.

ampule

Klíčové složky:
Aktivní uhlí Přírodní bambusový uhlíkový prášek dokáže absorbovat minerály, toxiny, nečistoty a další škodlivé látky z pokožky a zanechává pokožku silnější a zdravější. Kromě toho pomáhá pórům zbavit se chemikálií a nepříjemných pachů při exfoliaci.
Niacinamid je velmi účinný při omlazení pleti. Podporuje produkci Ceramidů, která je nezbytná pro udržení silné a zdravé pokožky. Snižuje podráždění kůže způsobené expozicí na slunci a znečištěním.
BHA (kyselina salicylová) Kyselina salicylová je známá jako účinná léčba akné. Čistí póry, aby se zbavily škodlivých bakterií, které mohou způsobit akné. Je schopen proniknout i do mastné pokožky, což je ideální pro tento typ pleti. Pomáhá obnovovat pleť a snižuje jizvy po akné.

98% Přírodní ingredience


Složení produktu

AQUA (WATER), ASCORBIC ACID, GLYCERIN, TYROSINE, BETAINE, ZINC SULPHATE, SALICYLIC ACID, NIACINAMIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, BETA-GLUCAN, TOCOPHERYL ACETATE, PANTHENOL, HYALURONIC ACID, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, RETINOL, UBIQUINONE, CHARCOAL POWDER, FERULIC ACID