Informace o produktu

THALGO SPIRULINE BOOST - Energizující gelový krém proti znečištění

Každodenní štít
, který chrání před znečištěním ve městech, vyhlazuje první vrásky a obnovuje zářivost. Navrací unavené pleti energii.

Energizující gelový krém proti znečištění Thalgo Spiruline Boost vyhlazuje první vrásky a navrací pleti jas. Spirulina v kombinaci s mořským magnéziem má energizující a antioxidační účinky. Krém vytváří na povrchu pleti neviditelný film s algináty z řas, který poskytuje fyzickou ochranu před znečišťujícími látkami z ovzduší. Svěží gelová textura zanechává hedvábný pocit.

Použití:
Aplikujte ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť.

Řada Spiruline Boost je vyhlazující řada pro prevenci a nápravu prvních známek stárnutí, které jsou způsobeny životem ve městě: znečištěním, únavou a stresem. V důsledku působení těchto faktorů dochází k produkci volných radikálů a toxinů. Zpomalení energetického metabolismu pleti vede ke vzniku prvních vrásek a ztrátě zářivosti. Řada Spiruline Boost detoxikuje pleť, obnovuje energii a chrání před oxidativním stresem.

Produkty obsahují energizující spirulinu, která je doplněna o mořské magnézium. Aktivní látky dodávají živiny, které podporují energetický metabolismus. Antioxidanty a stopové prvky chrání před oxidativním stresem a předchází stárnutí pleti. Vyhlazují první vrásky a obnovují jas pleti. Mají energizující mořskou vůni řasy, zeleného čaje a spiruliny.

Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.