Informace o produktu

BIOVÈNE MOISTURE AMPOULE - Hydratační ampule

Hydratační multifunkční ampule, která hydratuje + zjemňuje  + vyhlazuje  + rozjasňuje + čistí pokožku

Biovène Moisture Ampoule dělá pokožku neodolatelně jemnou a hladkou. V ampuli je kombinace kyseliny hyaluronové, kyseliny glykolové a Aloe Vera. Tyto látky zvyšují produkci kolagenu a elastinu, díky nimž je pokožka vyživená a pružná. Moisture ampule poskytuje pokožce optimální hydrataci, díky které je jemná a zářivá. Zlepšuje strukturu a pružnost, čistí, zabraňuje podráždění a revitalizuje pokožku. Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, které zanášejí póry. Zajišťuje pleti pevnost a pružnost.

jj

Klíčové složky:
Kyselina hyaluronová má jedinečnou schopnost zadržovat vlhkost v pokožce, takže je měkká a zářivá. Rovněž pomáhá pokožce obnovit její tvar.
Kyselina glykolová odstraňuje odumřelou pokožku a minimalizuje vady a jizvy. Kyselina glykolová také pomáhá zvyšovat produkci kolagenu, aby pokožka byla pevnější a vypadala mladší.
Aloe Vera pomáhá regenerovat pokožku, proto se používá k hojení popálenin, odřezků a ran. Ochlazuje pokožku a udržuje ji hydratovanou. Pomáhá pokožce udržovat její mladistvý lesk, protože obsahuje antioxidanty, které bojují se stárnutím kůže.

99,4% z přírodních ingrediencí

Složení produktu

AQUA(WATER), GLYCERIN, HYALURONIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, BETAINE, BETA-GLUCAN, ASCORBIC ACID, PANTHENOL, GLYCOLIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, ALLANTOIN