Informace o produktu

SISLEY SISLEYOUTH ANTI-POLLUTION Ochranný hydratační krém

Energizující a super hydratační péče o pleť, která ji chrání před všemi druhy znečištění: Indoor, Outdoor a New Tech (digitální technologie spojené s modrým světlem).

Hydratace je klíčem k mladšímu, krásně vypadajícímu kůži, po delší dobu. Zaneprázdněný životní styl, každodenní stres, vystavení se různým znečišťujícím látkám ... tyto faktory mají přímý a viditelný vliv na pokožku. SisleYouth Anti-Pollution je energizující a super hydratační péče o Hydratace je klíčem k mladší, krásně vypadající pleti, po delší dobu. Zaneprázdněný životní styl, každodenní stres, vystavení se různým znečišťujícím látkám ... tyto faktory mají přímý a viditelný vliv na pleť. SisleYouth Anti-Pollution je energizující a super hydratační péče o pleť, která poskytuje kompletní řešení boje proti negativním dopadům na pleť, vyvolaným všemi typy znečištění: uvnitř, venku a z noých technologií spojených s modrým světlem.

KOMPLETNÍ AKTIVNÍ OCHRANA PROTI ZNEČIŠTĚNÍ PLETI 
Účinný koktejl antioxidantů, proti volným radikálům a ochranných účinných látek (semínek z pohanky, ginkgo biloby a výtažek z bobů a acetátu vitamínu E) chrání pleť před škodlivými účinky všech typů znečištění a posilují její odolnost **. Její mládí je zachováno *. 

ENERGIZUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINKY 
Kombinované působení extraktu ženšenu, který se vyznačuje svými energizujícími vlastnostmi, a extrakt z kiwi, bohatý na minerály, zlepšuje tonizovaný vzhled pleti a pomáhá jí znovu získat energii a vitalitu. Pleť je čerstvá a prozářená. Kůže je revitalizována, vyzařuje novou energii. 

SUPER HYDRAČNÍ ÚČINKY 
Sisley odborné super hydratační a výživné účinné látky (rostlinný cukr, extrakt ze semínek pohanky a bambucké máslo) podporují zadržování vody v epidermis a přispívají k správné hydrataci pleti. Intenzivně hydratovaná, pleť září a je plná vitality. Jedinečná čerstvá emulzní textura, lahodně hedvábná se sametově matným povrchem. Esenciální oleje se stimulačními vlastnostmi poskytují čerstvou a energizující vůni.

* pomáhají chránit před účinky stárnutí pleti (vrásky, ztráta pevnosti a jas)
** in vitro test na složku

Aplikujte na