Informace o produktu

 

 

Perfektní partner pro každodenní život, SisleYouth Anti-Pollution je energizující a super hydratační péče o pleť, která ji chrání před škodlivými účinky všech typů znečištění: uvnitř, venku a novým technologiím (modré světlo).

* pomáhá chránit před účinky stárnutí pleti (vrásky, ztráta pevnosti a jas)

#
#


KOMPLETNÍ AKTIVNÍ OCHRANA PROTI ZNEČIŠTĚNÍ PLETI
Účinný koktejl antioxidantů, proti volným radikálům a ochranných účinných látek (semínek z pohanky, ginkgo biloby a výtažek z bobů a acetátu vitamínu E) chrání pleť před škodlivými účinky všech typů znečištění a posilují její odolnost **. Její mládí je zachováno *.

ENERGIZUJÍCÍ A ZPEVŃUJÍCÍ ÚČINKY
Kombinované působení extraktu ženšenu, který se vyznačuje svými energizujícími vlastnostmi, a extrakt z kiwi, bohatý na minerály, zlepšuje tonizovaný vzhled pleti a pomáhá jí znovu získat energii a vitalitu. Pleť je čerstvá a prozářená. Kůže je revitalizována, vyzařuje novou energii.

SUPER HYDRAČNÍ ÚČINKY
Sisley odborné super hydratační a výživné účinné látky (rostlinný cukr, extrakt ze semínek pohanky a bambucké máslo) podporují zadržování vody v epidermis a přispívají k správné hydrataci pleti. Intenzivně hydratovaná, pleť září a je plná vitality.

 

 


Jedinečná čerstvá emulzní textura, lahodně hedvábná se sametově matným povrchem. Esenciální oleje se stimulačními vlastnostmi poskytují čerstvou a energizující vůni.

* pomáhají chránit před účinky stárnutí pleti (vrásky, ztráta pevnosti a jas)

** in vitro test na složku

#