Informace o produktu

SISLEY CELLULINOV - Intenzivní péče o pokožku pro konturování a modelování štíhlé siluety těla

Cellulinov je intenzivní tělová péče proti celulitidě, vysoce účinná díky mimořádné synergii aktivních rostlinných ingrediencí a esenciálních olejů. Vychází z nejnovějších výzkumů Sisley. Výtažky ze semene longanu, červené řasy a lotosu indického v kombinaci s kofeinem a cedrolem jsou cílené na zmírnění projevů celulitidy. Jeho krémová sametová struktura je ideální pro doporučenou masáž. Dolíčky jsou redukovány, „pomerančová“ pokožka je vyhlazenější a silueta má nový tvar. Pokožka je viditelně krásnější, pevnější a hladší.

Výsledky:
Už po první aplikaci je pokožka krásně posílená: je trvale hydratovaná, vláčnější a jemnější. Po 4 týdnech používání jsou dolíčky redukovány, pomerančová pokožka je jemnější, projevy celulitidy jsou viditelně omezeny (vizuálně i po uchopení obvodu), obvod stehen je menší a silueta opět vytvarovaná.

Aplikace:
Aplikujte ráno a večer na postižené partie a masírujte tak dlouho, až se přípravek vstřebá. Používejte jako speciální kúru několikrát za rok.
Doporučení:
Na stehna a hýždě: používejte obě ruce a krouživými pohyby masírujte silně stehna od spodní části až nahoru, abyste stimulovali drenáž. Potom sevřete ruce v pěst a energickými krouživými pohyby masírujte postižené partie na stehnech a hýždích.
Na břicho: odblokujte nahromaděnou tkáň jemnými štípanci napříč povrchem břicha. Potom stáhněte svaly na břiše a dlaněmi vyhlazujte pokožku směrem ven od pupku. Zakončete masáž krouživými pohyby na stehnech.