Informace o produktu

BIOVÈNE - Black Peel-Off Mask - Hloubkově čisticí slupovací maska

Vyváženou harmonii mezi přírodou a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. Všechny přípravky z dílny této značky jsou bez obsahu parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, triclosanů, laurysulfátu sodného, dimethiconů a lepku. Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech.

Černá slupovací maska  dokonale odstraní z pleti toxiny a nečistoty. Je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť mastnou, aknózní, která má sklon k ucpávání porů a tvorbě pupínků. Přírodní výtažky zklidňují a pomáhají pleti znovu získat přirozenou hydrataci a rovnováhu. Aktivní uhlí z bambusového dřeva zde působí jako magnet, přitahující a absorbující nečistoty 100-200krát těžší, než je jeho vlastní hmotnost.

Složení: Aktivní uhlí z bambusového dřeva, Aloe Vera, zelený čaj, grapefruitová semena, vilín, papája.

Jak používat: Před použitím je vhodné odlíčenou a čistou pleť nahřát teplým ručníkem, aby došlo k otevření pórů. Poté pleť osušte, aplikujte masku na pleť tak jako jakoukoliv jinou běžnou masku, vyhněte se kontaktu s očima a vlasy. Nechte 30 minut působit až do úplného zaschnutí, poté sloupněte. Opláchněte pleť vlažnou vodou a naneste svůj oblíbený tonizační přípravek a hydratační krém.

Zkušební balení jednoho sáčku vystačí na 1-2 použití. Vhodné používat 1-3krát týdně.

Objem: 12,5 ml