Informace o produktu

MITOMO GOLD & HORSE OIL Speciální elastická černá maska se zlatem a koňským olejem

Koňský olej – extrémně šetrný k pokožce díky své podobnosti s kožním mazem. Má výborné vlastnosti, které stimulují tvorbu kolagenu zodpovědného za pružnost pokožky a navíc ji báječně vyživuje. Na pleti vytváří jakýsi „povlak“, který zadržuje vodu v epidermis, díky čemuž je pleť po použití dlouho hydratovaná. Je cenným zdrojem mastných kyselin, dobře zvládá záněty, neucpává póry.

Zlato má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, stimuluje syntézu kolagenu a rekonstrukci tkání, oddaluje tvorbu vrásek a stimuluje pokožku. Má vliv na zpomalení vylučování melaninu, a proto se kosmetika s jeho obsahem doporučuje lidem, kteří bojují se zabarvením pleti a akné.

Intenzivně hydratuje, odstraňuje volné radikály a pomáhá eliminovat škodlivé účinky UV záření.

Je velmi dobrým nosičem dalších účinných látek, takže funguje jako pumpa, díky čemuž urychluje migraci dalších účinných látek obsažených v masce do pleti. Podporuje odstraňování toxinů a iniciuje rekonstrukci tkáně.

Díky této vlastnosti jsou kosmetologové velmi ochotni je kombinovat s různými jinými substráty, což výrazně zvyšuje účinnost kosmetiky.

Vlastnosti: stimuluje tvorbu kolagenu, intenzivně hydratuje, zmírňuje zánět, má antibakteriální vlastnosti, zpomaluje proces stárnutí pokožky, vyrovnává barvu, snižuje škodlivé účinky UV záření.

Složení produktu

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Sodium Hyaluroate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Allantoin, Carbomer, Panthenol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Horse Fat, Charcoal Powder, Disodium EDTA, Aloe Vera Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Boswellia Serrata Gum extract, Colloidal Gold, Hydrolyzed Collagen, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Oryza Sativa Bren Extract, Pyrus Malus Fruit extract, Ethyl Ascorbic Acid, Fragrance, Sodium Polyacrylate.