Informace o produktu

MITOMO COLLAGEN MOISTURIZING CARE Pleťová maska

Výhody sopečného popela na kůži se rozšiřují na léčbu široké škály infekcí díky jeho antibakteriálním, antivirovým, protikvasinkovým a celkově dezinfekčním vlastnostem. Sopečný popel má vysoký obsah síry, aktivní minerální složky, která nejen pomáhá tělu odolávat bakteriím, ale dokonce je ničí. Aktivní uhlí přitahuje bakterie, jedy, chemikálie, nečistoty a další mikročástice na povrch pokožky, pomáhá vám dosáhnout bezchybné pleti a bojovat proti akné.

Živočišné uhlí se v těle nemetabolizuje, neadsorbuje ani neabsorbuje, ale lze jej použít k léčbě některých jedovatých kousnutí a dezinfekci některých ran. Prášek s aktivním uhlím prokazatelně adsorbuje škodlivé látky v tisícinásobku své vlastní hmoty, což z něj dělá oblíbenou přísadu do pleťových masek.

Tento produkt se vyznačuje jedinečnou technologií, která poskytuje intenzivní, okamžitý a nepřetržitý pocit hydratace vaší citlivé pleti. Jakmile se vstřebá, neustále nasycuje pokožku zevnitř a trvale obnovuje její ideální úroveň vlhkosti. Ve srovnání s mnoha jinými pleťovými maskami na trhu můžete s pleťovou maskou Mitomo okamžitě pocítit rozdíl, když ji použijete pouze jednou.

Když si na obličej nanesete naši masku, všimnete si, že vaše unavená pokožka se stane mnohem elastickou, čistou, mladší a zbaví vaši pokožku stresu. Použitím naší vysoce kvalitní masky maximalizujete absorbční sílu vysoce koncentrovaných aktivních složek do pokožky.

Japonci jsou známí svým závazkem ke zdravému životnímu stylu a zvláštním zaměřením na přírodní potraviny a kosmetické produkty. Japonští kosmetici intenzivním výzkumem odhalili tajemství krásy japonských žen a jejich tajemství mládí.

Složení produktu

Aqua,Glycerin,Butylene Glycol,Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol,Chlorphenesin,Allantoin,Carbomer, Panthenol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Triethanolamine, Disodium EDTA,Sodium Hyaluronate,Boswellia Serrata Gum extract, Volcanic Ash,Charcoal Powder,Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Fucus Vesiculosus Extract,Retinol,Aloe Barbadensis Leaf Extract, Citric Acid,Fragrance,Sodium Polyacrylate