Informace o produktu

MITOMO CAMELLIA Pleťová maska

Tato kouzelná maska ​​s extraktem z kamélie jako hlavní složkou může být tou nejlepší volbou pro vaši zdravou pokožku.

Olej z kamélie je bohatý na kyselinu olejovou a vitamíny A, B, D a E a vyživuje omega 3, 6 a 9. Olej z kamélie obsahuje více přírodních antioxidantů než téměř jakýkoli jiný rostlinný olej. Produkt využívá jedinečnou technologii, která poskytuje silnou, okamžitou a nepřetržitou hydrataci citlivé pleti. Jakmile se vstřebá, bude nepřetržitě saturovat vaši pokožku zevnitř a trvale obnovovat její ideální obsah vlhkosti. Ve srovnání s mnoha jinými maskami na trhu můžete při použití masky Sanyou okamžitě pocítit rozdíl při jediném použití.

Když si naši masku nanesete na obličej, zjistíte, že vaše unavená pleť se stává pružnější, jasnější a mladší a snižuje tlak vaší pleti. Použitím naší prémiové masky maximalizujete absorpční kapacitu vysoce koncentrovaných aktivních složek do pokožky.

Japonci jsou známí svým závazkem ke zdravému životnímu stylu a zvláštní pozorností k přírodním potravinám a kosmetice. Po hloubkovém výzkumu japonské kosmetičky odhalily tajemství krásy japonských žen a tajemství jejich mládí.

Složení produktu

Aqua,Glycerin,Butylene Glycol, Dipropylene Glycol,Phenoxyethanol, Chlorphenesin ,Allantoin,Carbomer,Panthenol,PEG-60 Hydrogenated Castor Oil,Triethanolamine,Camellia Extract, Disodium EDTA,Aloe Barbadensis Leaf Extract,Boswellia Serrata Gum extract,Fragrance,Sodium Hyaluronate,Sodium Polyacrylate