Informace o produktu

BIOVÈNE - Pink Peel-Off Mask - Rozjasňující a hydratační slupovací maska

Vyváženou harmonii mezi přírodou a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. Všechny přípravky z dílny této značky jsou bez obsahu parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, triclosanů, laurysulfátu sodného, dimethiconů a lepku. Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech.

Růžová slupovací maska ​​je další z řady slupujících masek ​​s aktivním uhlím v kombinaci s přísadami, jako je hyaluronát sodný, jahodový extrakt, arganový olej a kolagen. Vhodná především pro pokožku s projevy akné, ucpanými póry, černými tečkami, skvrnami a zvýšenou produkcí mazu.

Aktivní uhlí vytáhne nečistoty a rozzáří pokožku. Kolagen pro pevnost pokožky, méně hrubosti a menší hloubku vrásek. Jahody jsou naplněny vitamíny, vlákninou a obzvláště vysokými hladinami antioxidantů známých jako polyfenoly. Arganový olej je bohatý na antioxidanty, vitamin E, kyseliny linolové a esenciální omega mastné kyseliny, což z něj dělá ochranný, výživný "superfood" pro pokožku.

Účinky:
- vyhlazuje pokožku,
- prozáří pleť,
- hydratuje a vyživuje pokožku,
- hloubkově čistí nečistoty,
- viditelně zlepšuje vzhled pokožky,
- pokožka se přestává lesknout.

Jak používat: Před použitím je vhodné odlíčenou a čistou pleť nahřát teplým ručníkem, aby došlo k otevření pórů. Poté pleť osušte, aplikujte masku na pleť tak jako jakoukoliv jinou běžnou masku, vyhněte se kontaktu s očima a vlasy. Nechte 30 minut působit až do úplného zaschnutí, poté sloupněte. Opláchněte pleť vlažnou vodou a naneste svůj oblíbený tonizační přípravek a hydratační krém.

Zkušební balení jednoho sáčku vystačí na 1-2 použití. Vhodné používat 1-3krát týdně.

Objem: 12,5 ml