Informace o produktu

BIOTHERM - Aquasource - Regenerační hydratační gel

Legendární hydratace od Biotherm už dvacet let.
Nově upravená receptura a unikátní gelová struktura přinášejí značný regenerační efekt a výraznější viditelný vliv na jas.

Intenzivní regenerační hydratační gel s povzbuzující vůní zelených citrusů vhodný pro normální až smíšenou pokožku.  S každým dnem doplňuje přírodní hydratační zásoby pokožky a obnovuje tak její přírodní schopnost zářit.

HYDRATACÍ PROTI MDLÉMU VZHLEDU

Cesta k jasně zářící pleti začíná regenerační hydratací.  Intenzivní hydratace vede k zářící pokožce. Dehydratovaná pokožka ztrácí svou absolutní regenerační schopnost. Při nedostatku vláhy pleť doslova trpí, objevují se suchá místa, mdlý vzhled, nejednotný odstín, viditelné póry, zhrubnutí a přecitlivělost.

Ve snaze navrátit pleti její přirozený jas přináší Aquasource regenerační hydrataci s maximální afinitou s pokožkou, což přispívá k jejímu zdravému vzhledu a rozjasnění. Intenzivněji regenerovaná pokožka vypadá plněji a doslova září.

Použití: 
Roztírejte jemnými tahy. Mačkejte a masírujte pokožku krouživými pohyby všemi prsty od středu obličeje směrem ven a od brady vzhůru k čelu, jako byste vytvářela vlnky. Tím povzbudíte vnitřní cirkulaci statických kapalin a docílíte zdravého jasu pleti.