Informace o produktu

BIOVÈNE - Next Lash Plus - Aktivační sérum na řasy

Vyváženou harmonii mezi přírodou a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. Všechny přípravky z dílny této značky jsou bez obsahu parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, triclosanů, laurysulfátu sodného, dimethiconů a lepku. Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech.

Chcete-li mít dlouhé, husté řasy, ale žádný jiný přípravek zatím nedosáhl Vámi požadovaného výsledku, vsaďte na toto sérum. Next Lash Plus je inovativní aktivační sérum na řasy, které pracuje s kombinací esenciálních vitamínů, speciálních polypeptidů a přírodních bylinných extraktů. S jedinečnou kombinací těch nejlepších ingrediencí pomáhá růstu řas.

Sérum stimuluje kořínky řas s cílem aktivovat jejich růst s výsledkem silnějších a plnějších řas. Výsledky uvidíte již během prvních dvou týdnů!

Jak používat: Použití je velmi snadné. Nejprve odstraňte z očí veškerý make-up a líčidla. Aplikátorem, který je součástí balení, nanášejte přípravek v tenké linii ke kořínkům řas směrem od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Podobně jako při nanášení očních linek. Po aplikaci na horní řasy lze aplikovat také na jejich spodní část. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Před použitím dalších líčidel nechte přípravek úplně zaschnout a vstřebat.

Sérum stačí použít jen jednou denně. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat po dobu nejméně 8 týdnů. Po dosažení požadovaných výsledků pokračujte v aplikaci séra 2-3krát týdně, jedině tak udržíte řasy zdravé a v bezvadné kondici.

Objem: 6 ml