BIOVENE HYALURONIC ACID SERUM YOUTH ELIXIR | Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou | Marionnaud | Czech Republic |

Informace o produktu

BIOVÈNE - Hyaluronic Acid Serum Youth Elixir - Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou

Vyváženou harmonii mezi přírodou a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. Všechny přípravky z dílny této značky jsou bez obsahu parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, triclosanů, laurysulfátu sodného, dimethiconů a lepku. Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech.

Kyselina hyaluronová je glykosaminoglykan, typ molekuly složené částečně ze sacharidů. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pokožky a je přítomna v pojivové tkáni v celém lidském těle, což ji dělá hlavní složkou kožní tkáně.

Existuje mnoho důvodů, proč používat toto sérum. Sérum funguje spolu s přirozenou schopností pokožky zůstat hydratovanou. Tím dochází k dlouhodobé hydrataci pleti na přírodní bázi. Pro dosažení těchto výsledků využívá kombinaci antioxidantů bohatých na živiny, které přirozeně čistí pleťové buňky a odstraňují volné radikály. Tento proces je napomáhá hydratovat a nechá do nich prostoupit kyslík bohatý na živiny.

Pokud máte pokožku poškozenou sluncem či jinými nežádoucími vlivy, nebo máte jemné mimické vrásky či částečně povislou či zkrabatělou pokožku, toto sérum může zapracovat ve Váš prospěch.

Jak používat: Vyčištěte pleť od líčidel, omyjte teplou vodou. Prsty vtírejte sérum do pleti a chvilku jemně masírujte. Vyčkejte 5 minut, dokud sérum nezaschne. Poté aplikujte obvyklý hydratační přípravek, nejlépe se sluneční ochranou. Proces opakujte dvakrát denně.

Objem: 30 ml