Informace o produktu

THALGO MULTI-SOOTHING CONCENTRATE - Zklidňující koncentrát

Multi zklidňující koncentrát je 7denní péčí v ampulkách
. Účinně zklidňuje reaktivní a citlivou pleť a zbavuje ji nepříjemných pocitů pálení a pnutí. Těmi trpí citlivá pleť při setkání s vnějšími agresemi jako je zima, horko, suchý vzduch, znečištění atd. Tyto reakce jsou ještě znatelnější u pleti suché až velmi suché, která trpí nedostatkem lipidů. Není tak schopna udržet si bariéru zachycující hydrataci. Vysoce účinná kosmetická péče Cold Cream Marine pomáhá té nejsušší a nejcitlivější pleti.

Účinnost této mořské neurokosmetické péče byla dermatologicky prokázána: redukce zarudnutí 40 %. Má konzistenci velmi jemného vodního mléka a sladkou zklidňující vůni. Je hypoalergenní.

Zklidňující koncentrát obsahuje zkrášlující a napravující vodu z hlubin oceánů Séve Bleue des Océans, bohatou na stopové prvky a nezbytné minerály. Dále neurokosmetické zklidňující lipopeptidy pro zvýšení tolerance pleti. Vilín působí na snížení zarudnutí a výskytu rozšířených cév na povrchu pleti.

Obsažené složky intenzivně vyživují vaši pleť, dlouhodobě zklidňují a účinně napravují i velmi suchou a citlivou pleť až na 24 hodin. Působí proti zarudnutí, pocitům pnutí a pálení.

Vyživující Blue Oil Marine je první 100% mořský olej Thalgo derivovaný z mikrořasového fytoplanktonu s výjimečnou schopností bioakumulovat lipidy. Obsahuje vysokou koncentraci (až 30%) Omega-3 mastných kyselin typu EPA, nejvzácnějších a nejkomplexnějších syntetizovaných esenciálních mastných kyselin. 

Použití:
1 ampulka obsahuje přesné množství na použití 2 x denně. Balení obsahuje 7 ampulek na 7 denní kúru.