Informace o produktu

THALGO GENTLE EXFOLIATOR - Jemný peeling

Jemný peeling pro suchou a citlivou pleť s mimořádně bohatou mořskou vodou poskytuje jemnou a přirozenou exfoliaci. Rozzáří pleť a dodá jí sametový vzhled i pocit. Tato přirozená exfoliace neoslabuje suchou a jemnou pleť, neutralizuje volné radikály, zklidňuje a chrání. Díky mikročásticím jojobového oleje odstraňuje odumřelé buňky pleti bez podráždění a mikrotrhlinek. Navíc obnovuje hydrolipidový film pleti. Má konzistenci hebkého krému, který se příjemně rozpouští a dobře oplachuje.

Obsahuje vzácnou pramenitou vodu z hlubin oceánů s názvem Seve Bleue des Océans. Tato mořská voda ze severní Bretaně se čerpá z hloubky více než 22 m, kde putuje podzemními puklinami. Tam se obohacuje o vysoce koncentrované stopové prvky a minerály. Dokonale hydratuje a remineralizuje pleť, zvyšuje její toleranci, přináší okamžitou úlevu, posiluje strukturu a obnovuje funkci bariéry pleti.

Používejte jednou týdně na suchou pleť. Do navlhčených rukou naberte malé množství peelingu a rozetřete na obličej. Vyhněte se očním konturám. Nechejte působit 2 - 3 minuty, potom jemnými krouživými pohyby zpěňte. Opláchněte čistou vodou a usušte pleť před použitím krému nebo masky.