LA PRAIRIE CELLULAR SWISS ICE CRYSTAL - TRANSFORMING CREAM SPF 30 | Tónující hydratační krém | Marionnaud | Czech Republic |

Informace o produktu

LA PRAIRIE - Cellular Swiss Ice Crystal Transforming Cream SPF 30 – Tónující hydratační krém

Krém a make-up v jednom. Tento jedinečný tónující krém intuitivně zkrášluje pleť transformujícími se odstíny, předchází předčasnému stárnutí pokožky a dodává jí dlouhotrvající mladistvý vzhled. Obsahuje unikátní Swiss Ice Crystal Complex, který tvoří výtažky ze 3 rostlin (lomikámen nachový, dřípatka alpská a švýcarská sněžná řasa). Jejich schopnosti přežití i v extrémních klimatických podmínkách využívá La Prairie v péči o pokožku tak, aby se byla schopna ubránit nejen každodennímu stresu, ale i ostatním negativním vlivům z vnějšího prostředí. Navíc faktor SPF 30 chrání pleť před negativními dopady slunečního záření.             

Aplikace:
RÁNO. Aplikujte denně na sérum nebo – je-li vaše pleť suchá – aplikujte následně na sérum a hydratační přípravek. V případě nutnosti většího krytí nanášejte produkt konečky prstů, ale lze aplikovat i štětcem na make-up. Postupujte velkými krouživými tahy od středu obličeje nahoru na čelo, ven k okrajům tváře a brady a následně podél čelistí.

Objem: 30 ml