Informace o produktu

THALGO ÉVEIL À LA MER - Odličovač očí a rtů

S expresním odličovačem
neuroníte už ani jednu slzičku! Už žádné zbytečné slzení nebo pálení. Díky bohaté mořské vodě silně hydratuje a regeneruje.

Obsahuje provitamin B5 k posílení pleti. Dvoufázový Expresní odličovač očí a rtů (Express Make-up Remover Waterproof) Thalgo výborně odstraňuje make-up i voděodolnou řasenku. Je vhodný i pro ty nejcitlivější oči.

Odličovač má silný zvlhčující účinek, který trvá až 4 hodiny. Obsahuje provitamin B5, který regeneruje, posiluje pokožku, vytváří ochrannou vrstvu. Nezanechává nepříjemný mastný pocit.

Mimořádná mořská odličovací kosmetika značky Eveil a la Mer Thalgo ukrývá ve svém srdci vzácnou pramenitou vodu z hlubin oceánů s názvem Seve Bleue des OCEANS. Tato mořská voda ze severní Bretaně se čerpá z hloubky více než 22 m a cestou na povrch prochází podzemními puklinami. Tam se obohacuje o vysoce koncentrované stopové prvky a minerály.

Dokonale hydratuje a remineralizuje pleť, zvyšuje její toleranci, přináší okamžitou úlevu, posiluje strukturu a obnovuje funkci bariéry pleti. Odličovač nebosahuje surfaktanty a parfemaci.

Použití: aplikujte odličovacím tamponem a jemně očistěte pleť.