Informace o produktu

THALGO REVIVING MARINE MIST - Oživující mořská mlha

Dokonalá mořská mlha v cestovním balení!
Dodá vaší pleti nový život! Mořský sprej dodává pleti energii, minerály a aminokyseliny.

Oživující mořská mlha (Reviving Marine Mist) Thalgo přináší všechny energizující a příjemné účinky oceánu v pouhém jednom kosmetickém řešení. Obsahuje komplex 27 revitalizačních živin (8 minerálů a stopových prvků a 18 aminokyselin). Nová verze mlhy má o 26 % více aktivních mořských látek. Hydratuje stejně jako denní péče. Aktivuje buněčnou regeneraci na 24 hodin. Intenzivně posiluje pleť. Zvyšuje pronikání aktivních látek do buněk.

Mimořádná mořská odličovací kosmetika Eveil a la Mer značky Thalgo skrývá ve svém srdci vzácnou pramenitou vodu z hlubin oceánů s názvem Seve Bleue des Océans. Tato mořská voda ze severní Bretaně se čerpá z hloubky více než 22 m, kde putuje podzemními puklinami. Tam se obohacuje o vysoce koncentrované stopové prvky a minerály.

Dokonale hydratuje a remineralizuje pleť, zvyšuje její toleranci, přináší okamžitou úlevu, posiluje strukturu a obnovuje funkci bariéry pleti.

Použití:
Použijte ráno a večer na vyčištěnou pleť. Zavřete oči a nastříkejte sprejem na obličej, krk a dekolt dle potřeby. Vyčkejte 1 minutu do vstřebání. Osušte případné přebytky a naneste krém nebo sérum.