Informace o produktu

THALGO MICELLAR CLEANSING WATER - Micelární odličovací voda

Bleskové odlíčení očí a obličeje v cestovním balení! Micelární voda s mimořádně bohatou mořskou vodou čistí a tonizuje zároveň.

Micelární odličovací a tonizační voda Micellar Cleansing Water Thalgo odličuje, čistí a tonizuje obličej a oči v pouhém 1 kroku. Obsažené micely přitahují a odstraňují všechny typy nečistot. Odličovací voda je určena všem typům pleti, včetně té nejcitlivější. Díky vzácné mořské vodě také hydratuje, remineralizuje a přináší úlevu všem typům pleti. Bezpečnost pro citlivou pleť a oči je prokázaná. Voda není parfémovaná. Neobsahuje alkohol.

Mimořádná mořská odličovací kosmetika Eveil a la Mer značky Thalgo skrývá ve svém srdci vzácnou pramenitou vodu z hlubin oceánů s názvem Seve Bleue des Océans. Tato mořská voda ze severní Bretaně se čerpá z hloubky více než 22 m, kde putuje podzemními puklinami. Tam se obohacuje o vysoce koncentrované stopové prvky a minerály.

Dokonale hydratuje a remineralizuje pleť, zvyšuje její toleranci, přináší okamžitou úlevu, posiluje strukturu a obnovuje funkci bariéry pleti.

Micely obsahují vnější vrstvu, která je surfaktantem (vodní složkou) a ukrývá uvnitř mastnou složku. Mastná složka zachytává a rozpouští lipidy z v pleti. Micely přitahují všechny typy nečistot a zachovávají hydrolipidový film.

Použití:
Aplikujte odličovacím tamponkem a jemně očistěte pleť.